Рівненський міський Палац дітей та молоді – багатопрофільний позашкільний заклад з  відповідним комплексом напрямів діяльності, в якому понад 5000 дітей міста віком від 4 до 20 років розвивають свій творчий потенціал, отримують профільну освіту, змістовно і цікаво проводять дозвілля, залучаються до соціальних практик, благодійності.

Рівненський Палац дітей та молоді –– єдиний в Україні, що працює за авторською моделлю, в структурі якого в узгодженій системі, але автономно, співпрацюючи, інтегруються, асимілюються структурні підрозділи різних напрямів. Профільні школи синтезують освітні послуги з допрофесійної підготовки та початкової професійної освіти; клуби, секції, гуртки сприяють розвитку творчих інтересів, здоровому способу життя, організації вільного часу та дозвілля дітей та молоді. А, спираючись на широке коло громадськості та використовуючи власний потенціал як фактор дієвого впливу на дорослих через партнерство, волонтеріат, networkihg, заклад створив комунікативний контент та потужний eventing.

Корпоративному іміджу і реноме сприяє унікальна внутрішня інтеграція, неформальний зовнішній контент, що базується не тільки на інтелектуальних і творчих інвестиціях випускників, палацівській діаспорі в Україні і за кордоном, на аутсорсинзі, таргетингу, різновекторній інформованості муніципальної громади, а також на власній моделі соціальної відповідальності. Головна цінність ПДМ(а) – ОСОБИСТІСТЬ дитини, молодої людини, дорослого, в якій би іпостаті і статусі вони б не співіснували, не співпрацьовували, не творили.

Мова освітнього процесу — українська

Наша візитка >>>>>

Приходь та обирай майбутнє >>>>>

СТАТУТ

Статут Рівненського міського Палацу дітей та молоді >>>>>

ЛІЦЕНЗІЯ

Ліцензія на впровадження освітньої діяльності >>>>

МЕРЕЖА

Освітня мережа Рівненського ПДМ >>>>>

СТРУКТУРА

Структура та органи управління Рівненського ПДМ >>>>>

ДОКУМЕНТИ

Державний документ про позашкільну освіту
Колективний договір

КАДРИ

Кадровий склад закладу >>>>>

Освітні послуги

Положення про порядок надання платних послуг >>>>>

Фінансові документи

Фінансові документи та звіти

Закрыть меню