Психологічна служба в навчальному закладі є складовою частиною системи охорони фізичного і психічного здоров′я учнів і діє з метою виявлення та створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості.

Практичний психолог ПДМ Нестерук-Володимирець Ольга Володимирівна, психолог вищої категорії, стаж 20 років, член Української спілки психотерапевтів, спеціалізація – системна сімейна психотерапія, дитяча психологія, вікова психологія, психологія творчості.

Графік роботи:
Пн — Птн 9.00-18.00 (перерва на обід 13-00 — 14.00).
Середа, Четверг — Консультації для батьків «Порадьтесь з психологом».
П’ятниця — методичний день.

Психологічна служба в Рівненському ПДМ забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку дитини, мотивів її поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, створення умов для саморозвитку та самовиховання, сприяє виконанню освітніх і виховних завдань навчального закладу, керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога.

Суть роботи практичного психолога та соціального педагога в школі полягає в пошуку оптимального способу взаємодії дитини, її родини, всіх учасників педагогічного процесу.

Протидія булінгу

Буллінг, або шкільне цькування, розповсюджується по світу, як вірус, в останні роки особливо швидко: про випадки нелюдської жорстокості дітей по відношенню до однолітків розповідають засоби мас-медіа зі всього світу: в Японії спостерігається справжня епідемія самогубств підлітків, що зумовлені шкільним буллінгом.

Читати >>>>>

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ МАРШРУТ І МОЖЛИВОСТІ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ В УМОВАХ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НОВОГО ТИПУ >>>>>>

В статті аналізуються принципи практичної реалізації індивідуального освітнього маршруту вихованця в сучасному мультіпрофільному закладі позашкільної освіти. Розкриваються особливості психологічного супроводу, що сприяють цьому процесові та стимулюють оптимальний розвиток і соціалізацію особистості вихованця на різних вікових етапах та рівнях профілізації.

Коли виникає синдром вцілілого? Як боротися з провиною вцілілого? Догляд за дитиною під час війни.

Кілька простих кроків , щоб зрозуміти свій стан

Домашнє насильство -це психологічне, фізичне, сексуальне та економічне приниження, залякування з метою здійснення постійного контролю однією людиною над іншою.

Інформація для запису на консультації для батьків «Порадьтесь з психологом»:
телефон, вайбер, вотсап, телеграм 0974671612;
телефон: 0999434574

Електронна скринька для кореспонденції — 2573gelga@gmail.com

Ми в соціальних мережах. Психологічна служба ПДМ

Закрыть меню