Психологічна служба в навчальному закладі є складовою частиною системи охорони фізичного і психічного здоров′я учнів і діє з метою виявлення та створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості.

Практичний психолог ПДМ Нестерук-Володимирець Ольга Володимирівна, психолог вищої категорії, стаж 20 років, член Української спілки психотерапевтів, спеціалізація – системна сімейна психотерапія, дитяча психологія, вікова психологія, психологія творчості.

Графік роботи:
Пн — Птн 9.00-18.00 (перерва на обід 13-00 — 14.00).
Середа, Четверг — Консультації для батьків «Порадьтесь з психологом».
П’ятниця — методичний день.

Психологічна служба в Рівненському ПДМ забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку дитини, мотивів її поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, створення умов для саморозвитку та самовиховання, сприяє виконанню освітніх і виховних завдань навчального закладу, керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога.

Суть роботи практичного психолога та соціального педагога в школі полягає в пошуку оптимального способу взаємодії дитини, її родини, всіх учасників педагогічного процесу.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ МАРШРУТ І МОЖЛИВОСТІ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ В УМОВАХ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НОВОГО ТИПУ >>>>>>>

В статті аналізуються принципи практичної реалізації індивідуального освітнього маршруту вихованця в сучасному мультіпрофільному закладі позашкільної освіти. Розкриваються особливості психологічного супроводу, що сприяють цьому процесові та стимулюють оптимальний розвиток і соціалізацію особистості вихованця на різних вікових етапах та рівнях профілізації.

Інформація для запису на консультації для батьків «Порадьтесь з психологом»:
телефон, вайбер, вотсап, телеграм 0974671612;
телефон: 0999434574

Електронна скринька для кореспонденції — 2573gelga@gmail.com

Закрыть меню