Благодійний Марафон «З вірою в майбутнє», започаткований в 1996 році щорічно організовується та проводиться Рівненським міським Палацом дітей та молоді та ГО «Сприяння позашкільній освіті» з метою соціальної і матеріальної підтримки обдарованих дітей ПДМ, надання можливості популяризації творчих проєктів художніх колективів,  профільних шкіл. Благодійний марафон сприяє єднанню учасників освітнього процесу, соціальних партнерів, спонсорів, представників муніципальної влади та територіальної громади Рівного.

XXVІII традиційний Благодійний Марафон — 2023 «З вірою в майбутнє крізь вогонь війни » відбудеться з 5 до 14 травня.

Обличчя Марафону 2023:

  • Степан Зелент — Профільна Школа сучасної хореографії  
  • Максим Андрущак — Спеціалізований екологічний центр

Матеріальну допомогу отримають:

  • Варвара Клімова — Профільна Школа народного танцю,
  • Ілля Рижук — Музична студія,
  • Артем Мірецький — Профільна школа Спортивного танцю
  • Амір Кісільчук — Профільна Школа народного танцю
  • Онкогематологічне відділення дитячої Обласної лікарні


Стань Благодійником та зроби свій внесок у Благодійний марафон «З вірою в майбутнє»! Підтримай учасників марафону!

Форма збору коштів: квитки на конкретні івенти, аукціон, скринька на БМ, символічний електронний квиток, абонемент на заходи БМ,

Благодійна матеріальна допомога акумулюється на рахунку ГО «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ»: UAH р/р UA 47 300346 0000026005022684001,в АТ «СЕНС БАНК»  ЄДРПОУ 22566386 з приміткою Благодійний Марафон-2023.

1996-го року розпочалась історія Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» з ідеї підтримки обдарованих випускників Палацу. Місія благодійності об’єднала всі творчі колективи закладу, ланцюговою реакцією захопила тисячі небайдужих рівнян. Саме творчість і соціальна свідомість організаторів реалізували ще не зовсім дорослі мрії майже півтори сотні дітей, на яких працювали тисячі вихованців Палацу в усі попередні Благодійні марафони «З вірою в майбутнє».

Долучайтеся до нашого телеграм каналу та отримуйте новини першими.

Закрыть меню