XXVІ традиційний Благодійний Марафон — 2021 «З вірою в майбутнє» проводиться в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України з метою соціальної матеріальної підтримки обдарованих дітей з особливими освітніми потребами, що закінчують навчання в освітніх структурах ПДМ. Разом з цим надає можливості популяризації творчих надбань дитини, сприяє її безконфліктному входженню в реальний соціум.

Обличчя Благодійного Марафону 2021 «З вірою в майбутнє»

Христина Боярчук

Я - Христина Боярчук відповідальна, комунікабельна, люблю нові знайомства, креативна та мрійлива. Інколи у мене зникає впевненість у власних силах, тоді я потребую допомоги тих, хто мене мотивує! Я навчаюся на IV курсі Національного університету водного господарства та природокористування, спеціальність «Менеджмент». Моя майбутня професія надзвичайно важлива, оскільки знаннями про лідерство і управління в сучасному світі повинен володіти кожен. Східними танцями я займаюся вже 14 років, у «Зразковий художній колектив» ансамбль східного танцю «Орхідея» Рівненського міського Палацу дітей та молоді прийшла у грудні 2006 року. Маю багато нагород, але не зупиняюсь на досягнутому! Я - багаторазова чемпіонка України з класичного oriental і фольклору, бронзова призерка Чемпіонату світу з шоу, фіналістка чемпіонату світу з класичного oriental, призерка Belarus Belly Dance Festival. Завдяки танцям, я побувала в різних країнах світу і різних містах України, відвідала майстер-класи зірок Oriental, в тому числі і легенд східного танцю. Моя мрія - стати професійною танцівницею, досвідченим тренером, кваліфікованим суддею і вдосконалювати свої знання різних стилів Oriental.

Катерина Гуць

Я - Катерина Гуць - звичайна дівчина середнього зросту з блакитними очима та темним волоссям, добра, не заздрісна, не лицемірна. До навчання, а навчаюся я в Рівненській гімназії «Гармонія», ставлюся відповідально, тому що розумію: у XXI столітті успішною може бути лише освічена людина. 8 років я – учениця профільної Школи народного танцю Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Танець – цікавий вид мистецтва, де кожен рух має свій характер і своє значення. Танець можна порівняти із книгою, а рухи – зі словами, моїх педагогів – з авторами книг, а учнів - оповідачами книг, які вони прочитали! Чим я захоплююся ще? Я люблю малювати і через малюнок відкрито і без страху висловлюю свої власні ідеї та почуття. Я ще не вирішила ким хочу стати в майбутньому, але я точно знаю, що це буде щось мені близьке і цікаве. Коли робота до душі, то людина відчуває себе комфортно і впевнено. Швидше за все я стану сценаристом-режисером, бо я відкрита для спілкування, легко знайомлюся з новими людьми, придивляюсь, намагаюся щось почерпнути для себе. Обожнюю читати книжки, особливо детективи та пригодницькі. Не проти і драми. Мій улюблений письменник - Брюс Кемерон. Сподіваюся, що порядність, освіченість і скромність допоможуть мені і в майбутньому я буду успішною та щасливою!

МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ЛІКУВАННЯ ОТРИМАЮТЬ:

Анна Лесюк (Школа журналістики), Катерина Шандрук (Профільна Школа народного танцю), Євген Поважук (Музична студія), Захар Волівач Профільна (Школа народного танцю), учасник благодійної акції «Добро на Різдво». Марія Бондаренко. Онкогематологічне відділення дитячої Обласної лікарні та Центр відновного лікування для дітей з органічним ураженням нервовоі системи та порушенням функції опорно-рухового апарату КП «РОДЛ».

Анна Лесюк

Марія Бондаренко

Катерина Шандрук

Захар Волівач

Євген Поважук

Адресна підтримка та благодійні внески: ГО „Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ” м. Рівне, 33028 вул. Кн.Володимира,10 ЄДРПОУ 22566386 р/р: UA 47 300346 0000026005022684001 АТ „АЛЬФА-БАНК” МФО: 300346

1996-го року розпочалась історія Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» з ідеї підтримки обдарованих випускників Палацу. Місія благодійності об’єднала всі творчі колективи закладу, ланцюговою реакцією захопила тисячі небайдужих рівнян. Саме творчість і соціальна свідомість організаторів реалізували ще не зовсім дорослі мрії майже півтори сотні дітей, на яких працювали тисячі вихованців Палацу в усі попередні Благодійні марафони «З вірою в майбутнє».

Палац дітей та молоді в соціальних мережах

@2004-2021. Рівненський міський Палац дітей та молоді — Благодійний марафон 
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на сайт ПДМ

Закрыть меню