Благодійний Марафон «З вірою в майбутнє», який започатковано в 1996 році традиційно щорічно організовується та проводиться Рівненським Міським Палацом дітей та молоді та ГО «Сприяння позашкільній освіті» з метою соціальної і матеріальної підтримки обдарованих дітей з особливими освітніми потребами, що закінчують навчання в освітніх структурах ПДМ, надання можливості популяризації творчих надбань дитини, сприянню її безконфліктному входженню в реальний соціум.

Зважаючи на ситуацію, яка нині склалася в державі з 24 лютого 2022 року, і був введений воєнний стан, цьогорічний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє» є частиною безстрокової акції ПДМ «Крізь вогонь війни» та відповідає основній меті акції: моральна та матеріальна підтримка дітей, що постраждали в наслідок війни рф проти України.


Стань Благодійником та зроби свій внесок у Благодійний марафон «З вірою в майбутнє»! Підтримай учасників марафону!

Адресна підтримка та благодійні внески: ГО „Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ” м. Рівне, 33028 вул. Кн.Володимира,10 ЄДРПОУ 22566386 р/р: UA 47 300346 0000026005022684001 АТ „АЛЬФА-БАНК” МФО: 300346

1996-го року розпочалась історія Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» з ідеї підтримки обдарованих випускників Палацу. Місія благодійності об’єднала всі творчі колективи закладу, ланцюговою реакцією захопила тисячі небайдужих рівнян. Саме творчість і соціальна свідомість організаторів реалізували ще не зовсім дорослі мрії майже півтори сотні дітей, на яких працювали тисячі вихованців Палацу в усі попередні Благодійні марафони «З вірою в майбутнє».

Палац дітей та молоді в соціальних мережах

Закрыть меню