ПРАГНЕТЕ ЗМІНИТИ СВІТ ВЖЕ СЬОГОДНІ?

Приєднуйтеся до нас

Розвиваємо здібності учнів, які допоможуть їм досягнути успіхів у житті, та стати  професіональними ІТ спеціалістами та створювати іноваційні  проекти.

НАВИКИ

гаджети назавжди стануть інструментом активної творчості, а не місцем «зависання» дитини

САМОНАВЧАННЯ

розвиток навичок для освоєння професії майбутнього

КОЛО ОДНОДУМЦІВ

батьківська спільнота,  яка розвивається у сучасних технологічних трендах разом із дитиною

ФОТОСТУДІЯ та ВІДЕОБЛОГ

робота з фото та відеотехнікою, ведення Молодіжного відеоблогу

Школа інформатики – це одна із форм реалізації програми соціального захисту дітей ї є складовою ланкою допрофесійної освіти Палацу. Тут діти різних вікових категорій мають можливість вивчати основи, спільні для всіх галузей застосування інформаційних технологій, щоб разом з навичками практичної роботи на комп’ютері отримувати необхідну базу знань для подальшого навчання та розуміння інформаційних процесів у сучасному суспільстві, виробництві, техніці та зв’язку.

Школа інформатики зорієнтована на підготовку своїх випускників для роботи за профільними спеціалізаціями: «Основи алгоритмізації та програмування (Pascal)», «Основи програмування (С++)», «Основи Web-технологій», “Мультимедійні технології”.

Курс «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»  передбачає отримання учнями навиків користувача ПОМ та оволодіння сучасними інформаційними технологіями відповідно до потреб дітей шкільного віку.

Базова освіта здійснюється на кількох рівнях у відповідності до вікових категорій. Зважаючи на зміни потреб дітей у базовій інформаційній освіті відповідно до віку останньому підзвітному навчальному році було розпочато навчання дітей молодшого шкільного віку (2-4 класи) з дисципліни «Основи інформаційних технологій» у групі з двогодинним тижневим навантаженням

Навчальні курси

БАЗОВА ОСВІТА

Основи комп’ютерних та iнтернет технологiй /
Додатки MS Office/ Робота з документами в он-лайн/
Cтворенння ефективних презентацiй
Scratch-програмування /
Основи комп’ютерноi графiки.
Анiмацiя.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Основи алгоритмізації та програмування /C++/

Основи програмування /Python/
«ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ з контролерами Arduino»/
«Морально-технологічні аспекти програмування» — спецкурс
для старшокласників та студентів

Данний курс передбачає отримання учнями навиків користувача ПОМ та оволодіння сучасними інформаційними технологіями відповідно до потреб дітей шкільного віку. 

Діти початкової ланки розпочинають навчання з курсу «ОСНОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» в групі Основи ІТ-1 з двогодинним тижневим навантаженням. Група Основи ІТ-2 (другого року навчання) буде працювати з чотирьох годинним тижневим навантаженням у відповідності до ускладнення навчальної програми.

Діти молодшого шкільного віку, що навчаються у другу зміну в школі  можуть навчатись у ранковій або недільній групі початкового рівня: Основи ІТ-3 та  Основи ІТ-4.Учні середнього шкільного віку оволодіватимуть базовими знаннями в межах дворічного курсу у групах ІТ-1 і ІТ–3 – 1-ий рік навчання та ІТ–2 і ІТ–4 – 2-ий

Даний курс передбачає ознайомлення дітей з поняттям програмування, алгоритмів. Поняття об’єктно-орієнтованого та процедурного програмування, їх практична реалізація в С++. Складання лінійних алгоритмів, з розгалуженням, з циклами, масивами, функціями, процедурами, файлами, впорядкування послідовностей(сортування). Практична реалізація алгоритмів у вигляді програм на С++. Аналіз помилок програмування.

Курс надає прямий досвід по розробці програм, через вивчення основних навичок цифрового саморозвитку, самонавчання, та програмних інструментів, що широко використовуються у процесі розробки.


Велика увага приділяється морально-етичним нормам поведінки сучасного розробника, через усвідомлення того, що сучасні програмно-апаратні комплекси все частіше, через технічну недбалість, призводять до травматичних та летальних випадків.

Курс «Інтернет речей з контролерами Arduino»
Курс побудований на принципах STEM освіти, а саме: дає знання з основ програмування C++, 
фізики електричних кіл, проектування пристроїв на основі контролерів Arduino, структури мережі Інтернет.
На заняттях діти моделюватимуть пристрої з програмованими мікроконтролерами. 
Після закінчення курсу учні зможуть створювати пристрої, що спілкуються між собою через Інтернет, і можуть використовуватись у різного роду автоматиці, розумних будинках,
а також самостійно розвивати ідею Інтернету речей.

 

 
 
 
 
 
 
 

Курс «ОСНОВИ WEB-ТЕХНОЛОГІЙ» може бути стартом, якщо ви мрієте створювати сайти, бачите себе програмістом або веб-дизайнером. Основи HTML і CSS знадобляться і для модерації власного сайту або роботи з контентом. Цей курс для тих хто хоче вивчити HTML та CSS а також навчитися верстати сайти різної складності. Завдання курсу – надати базові знання та вміння WEB – розробника, ознайомити з мовами веб — програмування та інструментами, які необхідні для ефективної роботи. Пройшовши цей курс Ви навчитесь створювати WEB – сторінки, володіти сервісами та інструментами та правильно їх використовувати. Цей курс стане міцним фундаментом для впевненого розвитку у професії WEB – розробника.

Цей курс підсилений викладанням мови програмування PHP один раз на тиждень (2 год.). Загалом група займатиметься з 6-ти годинним тижневим навантаженням.

Передбачає ознайомлення з сучасними пакетами програм для обробки графічної аудіо та відео-інформації (CorelDraw, Adobe: Photoshop, Illustrator, After Effects, Animate, Blender, та ін.).

Знання, отримані на курсах інваріантної складової, учні можуть доповнити  курсами варіативної частини учбового процесу:

Випускники усіх курсів, представлених в арсеналі ІТ-Школи отримують можливість долучитись до суспільно-корисних програмно-апаратних розробок.

Це дозволяє отримати та закріпити реальний практичний досвід, внести свій прямий вклад у розвиток ІТ-індустрії України, та отримати реальне підтверждення своїх знань на навичок перед потенційними роботодавцями.

Це дворічний курс, орієнтований на учнів 8-11 класів. Перший рік навчання починається з основ Python, технік обробки даних, і закінчується вивченням об’єктно-орієнтованого програмування та створенням програм з графічним інтерфейсом. Другий рік націлений на здобуття навичок веб програмування, а саме вивчаємо реляційні бази даних та фреймворк Django для створення сайтів.

КОМАНДА ІТ-ШКОЛИ

Марія Наумчук

Керівник ІТ-школи

Наталка Літковець

Педагог курсу «ОСНОВИ WEB-ТЕХНОЛОГІЙ»

Валерій Якимчук

Фотограф, педагог "Фотостудії ПДМ"

Вадим Ольховик

Педагог з курсу "Програмування на Python", «ОСНОВИ WEB-ТЕХНОЛОГІЙ»

Світлана Ольховик

Педагог курсу "Основи АЛГОРИТМІЗАЦІЇ ТА ПРОГРАМУВАННЯ"

Палац дітей та молоді в соціальних мережах

@2004-2021. Рівненський міський Палац дітей та молоді — Профільні школи ПДМ
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на сайт ПДМ

Закрыть меню