Розколяда в ПДМ 2023

Дай Боже, весело ці свята пересвяткувати та й других за рік дождати! 03 лютого у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться свято «РОЗКОЛЯДА у ПДМ». 

Цього року воно відбуватиметься в рамках Благодійної акції «Крізь вогонь війни» та святкування 40-річчя Молодіжного фольклорного гурту «Веснянка» Етнокультурного центру Рівненського ПДМ.

Після свят Водохреща та Івана Хрестителя закінчується вулична коляда, щедрівки, вертепи… Недарма в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі»… Розколяда є підсумком циклу новорічно-різдвяних свят, які за традицією, проводжають Розколядою – гучно, весело, багато. Адже, якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулись до нас наступного року. Розколяда дарує людям духовне і душевне просвітлення, а з таким настроєм значно легше йти у роздуми і Великий піст. Починається новий цикл, нові сподівання на краще у цьому житті. А той, хто береться за роботу з чистими думками, завжди досягає успіхів! Розколяда важлива тим, що її святкують громадою, в колі друзів і родини. На свято приходять із добрим настроєм і позитивними думками.

Без виступів фольклорних гуртів та музичних колективів Розколяда не мала б такого духовного наповнення, а стала б просто забавою. Отже, кожен, хто відвідає РОЗКОЛЯДУ у ПДМі, зможе послухати колядки, щедрівки, віншування та побажання від фольклорних гуртів і виконавців з Рівного та області та познайомитись з різдвяним обрядом «Водіння коня». А на завершення свята — потанцювати разом з учасниками гуртів СІЛЬСЬКА МУЗИКА та ВЕСНЯНКА Етнокультурного центру Рівненського ПДМ традиційних поліських танців та насолодитись безтурботним станом веселощів і радісних емоцій і гідно провести різдвяно-новорічні свята!
Тож, запрошуємо рівнян та гостей міста 03 лютого на РОЗКОЛЯДУ у Палаці дітей та молоді!
ШАНУЙ ТРАДИЦІЇ — ТВОРИ МАЙБУТНЄ!!!

Добавить комментарий

Закрыть меню