Дайджест новий від 25 жовтня 2021

Дайджес новин

Два імені – одна любов!

В рамках абонементу «Сезони класики. Осінь» відбувся на сольний концерт Народної артистки України, професорки Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету Наталії-Марії Фарини, з нагоди 35-ліття творчої діяльності. В якому взяли участь художні колективи Рівненського міського Палацу дітей та молоді: «Зразковий художній колектив» дитячо-юнацький хор «Віват, музико» (художній керівник Наталія Павлючук) та «Народний художній колектив» камерний оркестр «Perpetum mobile» (художній керівник Юрій Скрипник).

Театральні новини

Одразу два театральні колективи вирушили на гастролі. У Ковелі вперше стартував фестиваль «Театральна осінь».«Зразковий художній колектив» театральна студія «Менький Принц» з виставою «Смуток за Джоном Ленноном» реалізовану у співпраці зі словацьким режисером Петером Луптовським та «Народний художній колектив» театральна лабораторія «ВідСутність» з виставою «Той, що відчиняє двері» режисер Захар Сидорук.
Окрім Рівного гостями фестиваю були місцеві актори та театри з Хмельницького та Луцька.

Виставка творчих робіт ШОМ

У фойє Палацу запрацювала нова виставка творчих робіт, цього разу від вихованців 9 класу профільної Школи образотворчого мистецтва. «Бачити серцем» — це серія графічних ілюстрацій до книги А.С.Екзюпері «Маленький принц». На відкритті виставки театр особливих акторів «Намисто» зіграв для глядачів уривок з вистави «Маленький принц», а клуб авторської пісні «Музика мрій»створив музичний настрій .

Спортивні новини

Без спортивних здобутків також не обійшлося! Вітаємо ученицю Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді, кандидатку в майстри спорту України, Олесю Малко зі здобуттям бронзової нагороди юнацького чемпіонату України з Ґо.

Добавить комментарий

Закрыть меню