Меморандум про співпрацю

Історична подія для Рівненського міського Палацу дітей та молоді сталася 26 лютого 2021 року, підписантами меморандуму стали:
Міський голова Рівного О.В.Третяк, Секретар Рівненської міської ради В. В. Шакирзян, Директор Рівненського ПДМ І.О.Первушевська, Голова Молодіжної палати ПДМ В.Сабанюк, Голова Парламенту дітей міста Рівне Т.Тарасун.

Меморандум про співпрацю Рівненської міської ради та органів учнівського самоврядування Рівненського міського Палацу дітей та молоді, Парламенту дітей м. Рівне (26 лютого 2021 року, м. Рівне)

Ми, активна учнівська молодь закладів позашкільної і загальної середньої освіти, депутати Парламенту дітей м. Рівне, прагнемо БУТИ ЗАЛУЧЕНИМИ до безпосередньої участі у формуванні молодіжної політики у місті та втіленні соціально-значущих проєктів територіальної громади. Ми прагнемо бути затребуваними і конкурентоздатними.

20 років діяльності Парламенту дітей м. Рівне, який є правонаступником органів учнівського самоврядування Палацу дітей та молоді, формують лідерські компетенції учнівської молоді  та впроваджують актуальні напрями молодіжної політики муніципальної громади.

ПДМ є експериментальним майданчиком діяльності органів учнівського самоврядування Палацу, і Парламенту дітей м. Рівне.

Підтримка і співпраця з міською владою надає додаткові можливості для практичної реалізації наших соціальних ініціатив. Цей досвід активно реалізується міжнародними і вітчизняними партнерами ПДМ, з метою розвитку соціальних ініціатив молоді Європи.

Підтримка Рівненської міської ради, дає можливість  в подальшому розвивати юнацький парламентаризм в Рівному як дієздатний майданчик з формування відповідальності молодіжних лідерів за прийняті рішення.

Спираючись на вашу підтримку вважаємо потрібним і прагнемо:

  • трансформувати та перезавантажити учнівське самоврядування міста в дієвий  консультативно-дорадчий орган  міської ради для врахування думок, для врахування пропозицій учнівської молоді в стратегії розбудови міста;
  • розробити програми фінансування соціально-значущих проєктів учнівського самоврядування через запровадження грантів міського голови і міської ради;
  • забезпечити представництво учнівського самоврядування, депутатів Парламенту дітей м. Рівне в Молодіжній раді міста;
  • реалізувати програму «Стажер» для отримання управлінського досвіду учнівською молоддю  в установах місцевого самоврядування;
  • сприяти у вирішенні питання щодо присвоєння 10 стипендій міського Голови вихованцям ПДМ за вагомі досягнення в позашкільній освіті за напрямами: екологічним, економічним, ІТ, соціально-гуманітарним, художньо-естетичним, спортивним тощо, – що впливають на імідж та загальний рейтинг Рівного;
  • сприяти реалізації загальноміського профорієнтаційного проєкту ПДМ «Трафік можливостей», що культивує тенденції особистісного росту і професійного самовизначення задля сталого розвитку Рівного.

Ми, депутати/тки  Молодіжної палати Рівненського міського Палацу дітей та молоді і Парламенту дітей міста Рівне, готові відповідально виконувати обов’язки, що покладені на нас, сприяти розбудові територіальної громади, та реалізації дитячо-юнацьких ініціатив через освітньо-практичний майданчик ПДМ.

Добавить комментарий

Закрыть меню